Konto Oszczędnościowe

Czy wysokie oprocentowanie to jedyny powód,

by skorzystać z oferty Getin Bank? 1. Konto Oszczędnościowe w Getin Banku

  Konto Oszczędnościowe w Getin Banku

  Bank Millennium
  Oprocentowanie: 3,4%
  Kwota: do 400 tys. zł
  Konto darmowe
  Swoboda wpłat i wypłat

  Jeśli już oszczędzać, to w najwyższym tego słowa znaczeniu – tak zdaje się mówić Getin Bank oferując klientom swoje Konto Oszczędnościowe. Zobaczmy zatem, czy tak wysoko oprocentowany rachunek nie kryje w sobie żadnych innych niespodzianek.


Wzięliśmy pod lupę rachunek oszczędnościowy oferowany przez Getin Bank i jest nam miło przekazać czytelnikom, że konto to posiada znakomite parametry, które przedstawimy w poniższej analizie. Ostatnimi czasy wiele banków kusi coraz to ciekawszymi promocjami, jednak my konsekwentnie je pomijamy, kierując naszą uwagę na te aspekty rachunku, które są standardowe i nie zmieniają się pod wpływem promocji. Rzetelna analiza bowiem nie polega na przedstawieniu promocji, która minie i ma za zadanie przyciągnąć uwagę klienta, lecz na rozłożeniu na czynniki pierwsze rachunku i poznaniu go od podszewki. Konto oszczędnościowe od Getin Bank oferuje ciekawą promocję, sądzimy jednak, że lepiej lokować swoje fundusze w oparciu o twarde dane niż zawierzać je chwytliwym promocjom.

Konto Oszczędnościowe od Getin Bank to rachunek oszczędnościowy, który broni się sam. Musimy uczciwie przyznać, iż rynek produktów oszczędnościowych w Polsce posiada tę cechę, że produkty na nim się znajdujące nie różnią się aż zanadto między sobą, jednak oferta Getin Banku zdecydowanie pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji. Spójrzmy zatem jak prezentują się parametry rachunku, jeśli nie będziemy patrzeć na niego przez pryzmat promocji. powiadając na postawione wyżej pytanie należałoby stwierdzić, że najbardziej na założeniu niniejszego rachunku skorzystają te osoby, które mogą zapewnić swojemu kontu comiesięczny wpływ środków. To także znakomita oferta dla tych, którzy posiadają stałe źródło dochodów i korzystają z kart płatniczych lub transakcji Blik.

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego


oprocentowanie konta

0,85% dla środków do 50 000 zł;

0,95% dla środków od 50 000 zł; do 90 000 zł;

1,05% dla środków od 100 000,01 zł do 500 000 zł;

1,25% dla środków przekraczających 500 000 zł.

UWAGA PROMOCJA! Aktualne oprocentowanie Konta Oszczednościowego to 3,4% dla kwoty do 400 000 zł!

Koszty Konta Oszczędnościowego


opłaty

0 zł - otwarcie i prowadzenie konta;

0 zł - pierwsza operacje (przelew lub wypłata) w miesiącu;

9 zł - kolejne przelew lub wypłata w miesiącu.

Werdykt Konta Oszczędnościowego


podsumowanie

Porównywanie rachunków oszczędnościowych to nic innego jak walka, w której werdykt wydawany jest na podstawie punktów. Nie możemy tu jasno sprecyzować najlepszego odbiorcy produktu, gdyż jest nim właściwy każdy, kto podjął dobrą decyzję o oszczędzaniu swoich funduszy. Sędziowie tworzący Ranking Najlepszych w Polsce po długim czasie spędzonym z rachunkami , że Konto Oszczędnościowe to na tyle dobry rachunek, że muzyka towarzysząca mu podczas wyjścia z szatni jest zbędna: konto to pod względem wysokości oprocentowania i niskości kosztów operacji musiało znaleźć się na wąskim podium, jakim jest nasz ranking.